102SHB221GSLE
Mfr.Part #
102SHB221GSLE
Datasheet
102SHB221GSLE
Description
CAP CER 220PF 1KV C0G/NP0 1111
Stock
720
Capacitance :
220 pF
Failure Rate :
Features :
High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Temperature Coefficient :
C0G, NP0
Tolerance :
±2%
Voltage - Rated :
1000V (1kV)